Freedom Wild Horse Sanctuary'e Dönüş 2021

16-21 Mayıs 2021 FULL – Yalnızca bekleme listesi

ABD'nin dört bir yanından 300'den fazla nadir ve güzel ata ev sahipliği yapan güney Kaliforniya'daki Return to Freedom Wild Horse Sanctuary'de gerçekleşecek 5 günlük at fotoğrafçılığı atölyesi için Tony'ye katılın.

Bu çalıştayı 13 yıldır başarıyla yaptık ve en sevdiğim konuyu fotoğraflamak için en sevdiğim yerlerden biri olmaya devam ediyor... Neredeyse benim için ikinci bir ev gibi hissettirecek kadar.
Özgürlüğe Dönüş, bu tapınağı yaratma ve yönetmenin yanı sıra, bir zamanlar büyük Amerikan batısında gelişen, ancak şimdi batının bir zamanlar ne olduğuna dair sönük bir anı haline gelen Amerikan vahşi atlarına neler olduğu konusunda kamuoyunda farkındalık yaratma konusunda olağanüstü bir iş çıkardı.

Özgürlüğe Dönüş benzersizdir, çünkü farklı alanlardan kurtarılan at nadir soylarını korumaya yardımcı olmak için ayrılmıştır, ancak aynı zamanda doğal yaşam alanlarında olduğu gibi özgürce dolaşarak hayatlarını doğal aile topluluklarında yaşamalarına izin verilir.

Tony, hayatı boyunca öğrendiği deneyim ve içgörüleri, öğrendiği belirli teknikleri ve süreçleri ve çağrıştırıcı, hareketli ve büyüleyici bir imaj yaratmaya nelerin yol açan benzersiz felsefesini paylaşacak... derinliğe ve ruha sahip ve sadece bir "anlık görüntü" olmayan bir görüntü. Kalbe mesaj taşıyan bir görüntü.

Atölye ücretinin önemli bir kısmının tapınağı ve eğitim programlarını desteklemek ve muazzam miktarda muhalefete karşı bir Amerikan simgesini korumak için çok çabalayan vakıfları desteklemek için gideceğini lütfen unutmayın. Bu yüzden bu atölyeyi her yıl yapmaya devam ediyoruz, çünkü bu davaya tutkuyla bağlıyız ve atlara ve hayatlarını onlara yardım etmeye adayan muhteşem insanlara yardım etmek istiyoruz.

Maliyet kişi başı 2600 $ 'dır. Her yıl 12 katılımcı ile sınırlıdır.

İade edilmeyen depozito 1200 $ 'dır.

×